| Place of Origin: | CHINA |
| Μάρκα: | FOFIA |
| Πιστοποίηση: | ISO11784/5 |
| Model Number: | PT290 |
| Έγγραφο: | PT290.pdf |
| Minimum Order Quantity: | 1 |
|---|---|
| Τιμή: | 350 |
| Delivery Time: | 1-2 days |
| Payment Terms: | L/C,D/P,T/T,D/A |
| Supply Ability: | 200pcs in store |
| Product Type: | Handheld | Rfid Reading: | Fdx-B/HDX |
|---|---|---|---|
| Data Storage: | YES | Display: | 128x64 pixels OLED display |
| Products Name: | Animal Microchip Scanner | Warranty: | 1 year |
| Compatibility: | ISO 11784/11785 | Battery Type: | AA |
| Επισημαίνω: | Αναγνώστης ραβδιού UHF για κτηνιατρική αναπαραγωγή,Αναγνώστης ωτοσκόπιου με εγγύηση,Αναγνώστης αναγνώρισης ζώων PT290LF |
||
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Τύπος Προϊόντος | Φορητό |
| Ανάγνωση RFID | Fdx-B/HDX |
| Αποθήκευση Δεδομένων | ΝΑΙ |
| Οθόνη | Οθόνη OLED 128x64 pixels |
| Όνομα Προϊόντος | Σαρωτής Microchip Ζώων |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Συμβατότητα | ISO 11784/11785 |
| Τύπος Μπαταρίας | AA |
Το PT290 είναι ένας ανθεκτικός αναγνώστης RFID τύπου stick που αναπτύχθηκε από την Wuxi Fofia Technology Co., Ltd. για τη διαχείριση ζωικού κεφαλαίου. Υποστηρίζει τα πρότυπα ISO11784/11785 FDX-B & HDX, είναι πιστοποιημένο κατά ICAR, και προσφέρει συνδεσιμότητα Bluetooth + USB. Ιδανικό για φάρμες βοοειδών, προβάτων, χοίρων και αιγοπροβάτων.
| Στοιχείο | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Μοντέλο | Σειρά PT290 LF |
| Υποστηριζόμενες Ετικέτες | ISO11784/11785 FDX-B, HDX, ID64 |
| Απόσταση Ανάγνωσης | Ηλεκτρονικές Ετικέτες: FDX-B 15cm, HDX 20cm; Microchips: 8cm |
| Συχνότητα | 134.2 KHz |
| Χωρητικότητα Αποθήκευσης | 14.000 εγγραφές |
| Επικοινωνία | Bluetooth 5.0, USB Type-C |
| Οθόνη | Οθόνη OLED |
| Μπαταρία | Επαναφορτιζόμενη μπαταρία λιθίου |
| Χρόνος Λειτουργίας | 12 ώρες συνεχούς |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -30°C έως +50°C |
| Βαθμολογία IP | IP66 (αδιάβροχο & ανθεκτικό στη σκόνη) |
| Βάρος | 480g (καθαρό), 930g (μεικτό) |
| Διαστάσεις | 83 x 5.3 x 4.5 cm |
| Διεπαφή | 3 κουμπιά, βομβητής, δόνηση |
| Εγγύηση | 12 μήνες |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Shaun
Τηλ.:: +8618006171255