| Τόπος καταγωγής: | Jiangsu, Κίνα |
| Μάρκα: | FOFIA |
| Αριθμό μοντέλου: | ET907 |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 10 |
|---|---|
| Τιμή: | $0.30-0.50 |
| Υλικό: | TPU | Βάρος: | 6,5 γρ |
|---|---|---|---|
| Συχνότητα: | 134.2kHz | Ενταση: | 350n |
| Απόσταση ανάγνωσης: | 17 εκατοστά | Θερμοκρασία λειτουργίας: | -30 ° C έως 60 ° C |
| Υψος: | 14,5 χιλιοστά | Διάμετρος: | 30.6mm ± 0.3mm |
| Πρότυπο κατά της σύγκρουσης: | IEC 68-2-27 | Πρότυπο κραδασμών: | IEC 68-2-6 |
| Πρότυπο R/W: | ISO11784/5 FDX-B | Χρώμα: | ΚΙΤΡΙΝΟΣ |
| Τύπος τσιπ: | RFID | Χρήση: | Βοοειδή |
| Εφαρμογή: | Εκμεταλλεύσεις | ||
| Επισημαίνω: | 350N Tension RFID Ear Tag,134.2KHz Frequency Electronic Ear Tag,5 Years Warranty Livestock Ear Tag |
||
Το σύστημα αναγνώρισης και ανιχνευσιμότητας ζώων που βασίζεται στην τεχνολογία RFID είναι σχεδιασμένο για ολοκληρωμένη παρακολούθηση σε όλη τη διαδικασία αναπαραγωγής, μεταφοράς και σφαγής.Σε περίπτωση εκδηλώσεων νόσουΤο σύστημα επιτρέπει την ανίχνευση του ιστορικού αναπαραγωγής του ζώου.Το σύστημα παρέχει άμεση, λεπτομερή και αξιόπιστα δεδομένα από τη γέννηση μέχρι τη σφαγή.
| Προδιαγραφές τσιπ | |
|---|---|
| Πρότυπο R/W | ISO11784/5 FDX-B |
| Συχνότητα | 134.2KHz/125KHz |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30°C έως 60°C |
| Προδιαγραφές ακουστικών ετικετών | |
| Χρώμα | Κίτρινο (διαθέσιμα χρώματα προσαρμογής) |
| Βάρος | 6.5g |
| Μέγεθος | Χ:14.5mm D:300,6 mm ± 0,3 mm |
| Υλικό | ΠΟΥΡ (πολυεθέραιο ουρεθάνιο) |
| Εντάσεις | 35oΝ |
| Πρότυπο κατά της σύγκρουσης | Δελτίο ΕΚ 68-2-27 |
| Πρότυπο δονήσεων | Ειδικότερα: |
| Απόσταση ανάγνωσης | 15 εκατοστά |
| Διεθνής πιστοποίηση | Διεθνής Επιτροπή Καταγραφής Ζώων (ICAR) |
Ιδρύθηκε το 2002, ειδικευόμαστε σε λύσεις IoT για τη γεωργία με έμφαση στα συστήματα εντοπισμού ζώων, διαχείριση πληροφοριών κτηνοτροφίας,και συστήματα παρακολούθησης της ασφάλειας των τροφίμων που βασίζονται στις τεχνολογίες RFID και WSNΩς επαγγελματίας κατασκευαστής ετικετών αναγνώρισης ζώων, αισθητήρων, αναγνώστες RFID και ολοκληρωμένων εφαρμογών,συνδυάζουμε την εκτεταμένη εμπειρία με μια εξαιρετική ομάδα Ε&Α και ισχυρή παραγωγική ικανότητα.
Η FOFlA έχει εγκριθεί από το ICAR από το 2009, με τα προϊόντα μας να χρησιμοποιούνται σε περισσότερες από 100 χώρες παγκοσμίως.
Wuxi Fofia Technology Co., Ltd.είναι ένας κορυφαίος προμηθευτής προϊόντων αναγνώρισης ζώων στην περιοχή της Ασίας και του Ειρηνικού.παράγουμε προϊόντα με πιστοποίηση RoHS και CEΒρίσκεται στο Wuxi (μόνο μία ώρα από το λιμάνι της Σαγκάης), παρέχουμε προϊόντα υψηλής ποιότητας και πρώτης κατηγορίας υπηρεσία στους αξιόλογους πελάτες μας.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: lisa
Τηλ.:: 15949235501