| Τόπος καταγωγής: | Jiangsu, Κίνα |
| Μάρκα: | FOFIA |
| Αριθμό μοντέλου: | ZS006 |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 50 |
|---|---|
| Τιμή: | $0.80-0.90 |
| Τύπος τσιπ: | EM4305, FDX | Διασύνδεση επικοινωνίας: | RFID |
|---|---|---|---|
| Συχνότητα: | 134.2 kHz | Θερμοκρασία λειτουργίας: | -25 ° C έως +75 ° C |
| Υλικό ένεσης: | PP | Πρότυπο κατά της σύγκρουσης: | IP67 |
| Διάσταση: | 2,12*12 χλστ | Συχνότητα τσιπ: | 134.2 kHz |
| Βάρος σύριγγας: | 6.86g | Μήκος σύριγγας: | 111±2mm |
| Πλάτος συρίγγων: | 50 ± 1 mm | Θερμοκρασία αποθήκευσης: | Περισσότερα από 5 χρόνια |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | 0 ° C έως 50 ° C | Επίστρωση μικροτσίπ: | Επικαλυμμένο με παρυλένιο |
| Διαθέσιμα μεγέθη: | 1.25*8mm, 1.4*8mm, 2.12*12mm, 2.12*12mm+θερμοκρασία | ||
| Επισημαίνω: | 10-Year Guarantee Pet ID Microchip,Customized Color Animal Tracking Microchip,Mini Tag Injectable Pet Microchip |
||
Το ZS006 είναι ένα αποκλειστικό σετ σύριγγας για ζώα που περιλαμβάνει μια σύριγγα μίας χρήσης, ένα μικροτσίπ επικαλυμμένο με παριλένιο, έξι ετικέτες 1D barcode και μια αποστειρωμένη σακούλα συσκευασίας.Όλα τα εξαρτήματα έχουν σχεδιαστεί και κατασκευαστεί σύμφωνα με τα διεθνή πρότυπα για την ταυτοποίηση των ζώων (ISO 11784/ISO 11785).
| Ειδικότητα | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Θερμοκρασία | ISO11784/5 FDX-B |
| Συχνότητα | Πορτοκαλί |
| Διάσταση | "2,12*12mm" |
| Πρότυπο κατά της σύγκρουσης | Διάκριση IP67 |
| Εγγύηση | 10 έτη |
| Θέρμανση αποθήκευσης | Πάνω από 5 χρόνια |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C έως 50°C |
| Ειδικότητα | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 6.86 γραμμάρια |
| Διάρκεια | 111 ± 2 mm |
| Διάμετρο | 50 ± 1 mm |
| Διαθέσιμα μεγέθη | 1.25*8mm, 1.4*8mm, 2.12*12mm, 2.12*12mm + θερμοκρασία |
Wuxi FOFlA Technology Co., Ltd.ιδρύθηκε το 2002, ειδικεύεται σε λύσεις IoT για τη γεωργία με έμφαση στα συστήματα παρακολούθησης αναγνώρισης ζώων, διαχείριση πληροφοριών για τα ζώα,και συστήματα παρακολούθησης της ασφάλειας των τροφίμων που βασίζονται στις τεχνολογίες RFID και WSNΕίμαστε ένας επαγγελματίας κατασκευαστής διαφόρων ετικετών αναγνώρισης ζώων, αισθητήρων, αναγνώστες RFID και ολοκληρωμένων συστημάτων εφαρμογών.
Με εξαιρετική ομάδα Ε&Α και ισχυρή παραγωγική ικανότητα, το FOFlA έχει λάβει έγκριση από τη Διεθνή Επιτροπή για τα Αρχεία των Ζώων (ICAR) από το 2009,που κάνει τα προϊόντα μας ευρέως χρησιμοποιούνται σε περισσότερες από 100 χώρες σε όλο τον κόσμο.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: lisa
Τηλ.:: 15949235501