| Τόπος καταγωγής: | Jiangsu, Κίνα |
| Μάρκα: | Fofia |
| Αριθμό μοντέλου: | T002-Y |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 200 |
|---|---|
| Τιμή: | $0.36-1.50 |
| Συχνότητα: | 134.2kHz | ολοκληρωμένο κύκλωμα τσιπ: | EM4305 |
|---|---|---|---|
| Πρότυπο R/W: | ISO11784/5 FDX-B,HDX | Διάμετρος: | 29.9mm |
| Βάρος: | 6.7g | Υψος: | 13.3mm ± 0.3mm |
| Υλικό: | TPU | Ενταση: | 350n |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -30°C σε 50°C | Πρότυπο κατά της σύγκρουσης: | IEC 68-2-27 |
| Πρότυπο δονήσεων: | IEC 68-2-6 | Τρόπος συσκευασίας: | 15 τεμάχια/πιάτο, 50 τεμάχια/τσάντα |
| Εγγύηση: | >5 έτη | Επιλογές εκτύπωσης: | Εκτύπωση λέιζερ |
| Βασικά στοιχεία: | TPU | ||
| Επισημαίνω: | Waterproof Electronic Ear Tag,Anti-Shedding RFID Animal Tag,TPU Livestock Ear Tag |
||
| Πρότυπο Ανάγνωσης/Εγγραφής | ISO11784/5 FDX-B |
| Συχνότητα | 134.2KHz/125KHz |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30°C έως 50°C |
| Χρώμα | Κίτρινο (άλλα χρώματα προσαρμόσιμα) |
| Βάρος | 6.7g |
| Ύψος | 13.3mm ± 0.3mm |
| Διάμετρος | 29.9mm ± 1mm |
| Υλικό | TPU (Θερμοπλαστική πολυουρεθάνη) |
| Τάση | 350N |
| Πρότυπο κατά της σύγκρουσης | IEC 68-2-27 |
| Πρότυπο δόνησης | IEC 68-2-6 |
| Τρόπος συσκευασίας | Εξαιρετική συσκευασία: 15 τεμάχια/πλάκα χύμα: 50 τεμάχια/σακούλα |
| Εγγύηση | >5 χρόνια |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: lisa
Τηλ.:: 15949235501