| Τόπος καταγωγής: | Jiangsu, Κίνα |
| Μάρκα: | FOFIA |
| Αριθμό μοντέλου: | ET907 |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 |
|---|---|
| Τιμή: | US$0.03-0.05 |
| Υλικό: | TPU | Βάρος: | 6,5 γρ |
|---|---|---|---|
| Συχνότητα: | 134.2kHz | Απόσταση ανάγνωσης: | 17 εκατοστά |
| Ενταση: | 350n | Θερμοκρασία λειτουργίας: | -30 ° C έως 60 ° C |
| Μέγεθος: | Υ:14,5mm Β:30,6mm ± 0,3mm | Πρότυπο κατά της σύγκρουσης: | IEC 68-2-27 |
| Πρότυπο κραδασμών: | IEC 68-2-6 | Πρότυπο R/W: | ISO11784/5 FDX-B |
| Χρώμα: | ΚΙΤΡΙΝΟΣ | Προδιαγραφή τσιπ: | HDX-B RFID |
| Αδιάβροχος: | Ναί | Κατά της αποβολής: | Ναί |
| Απόσταση ανάγνωσης: | 15 εκατοστά | ||
| Επισημαίνω: | GPS/Beidou Positioning RFID Electronic Ear Tag,17cm Reading Distance Livestock Identification Tag,IEC 68-2-6 Vibration Standard Animal Tracking Tag |
||
| Προδιαγραφές Τσιπ | |
|---|---|
| Πρότυπο Ανάγνωσης/Εγγραφής | ISO11784/5 FDX-B |
| Συχνότητα | 134.2KHz/125KHz |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30°C έως 60°C |
| Προδιαγραφές Ετικέτας Αυτιού | |
| Χρώμα | Κίτρινο (προσαρμόσιμο) |
| Βάρος | 6.5g |
| Μέγεθος | Υ:14.5mm Δ:30.6mm ± 0.3mm |
| Υλικό | PEUR (Πολυαιθερικό ουρεθάνιο) |
| Τάση | 35oN |
| Πρότυπο κατά της σύγκρουσης | IEC 68-2-27 |
| Πρότυπο δόνησης | IEC 68-2-6 |
| Απόσταση ανάγνωσης | 15cm |
| Διεθνής πιστοποίηση | Διεθνής Επιτροπή Καταγραφής Ζώων (ICAR) |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: lisa
Τηλ.:: 15949235501