| Τόπος καταγωγής: | Jiangsu, Κίνα |
| Μάρκα: | Fofia |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 2 |
|---|---|
| Τιμή: | $230-270 |
| Συχνότητα: | 134.2 kHz | Δίκτυο: | 4G, 5G, Wifi, Bluetooth |
|---|---|---|---|
| Πρωτόκολλο: | ISO11784/11785 | Απόσταση ανάγνωσης: | 10-20 cm, αυτί: 17 cm για FDX-B, 22 cm για HDX, Microchip: 9 cm |
| Υλικό: | PVC | Τροφοδοτικό: | 4 AA |
| Συχνότητα εργασίας: | 134.2KHz/125KHz | Λειτουργία επικοινωνίας: | Bluetooth και USB |
| Μέγεθος πακέτου: | 79*10*10cm | Θερμοκρασία αποθήκευσης: | -30°C-65°C |
| Μήκος κεραίας: | 46cm και 25cm | Αποθήκευση δεδομένων: | 7000 εγγραφές |
| CPU: | ΒΡΑΧΙΟΝΑΣ (STM32) | Οθόνη: | 128*32 OLED |
| Συνεχής ώρα εργασίας: | 12 ώρες | ||
| Επισημαίνω: | Durable RFID Stick Reader,Customized Support RFID Stick Reader,PVC Material RFID Stick Reader |
||
| Κύρια Παράμετρος | Τρόπος Λειτουργίας |
|---|---|
| Επεξεργαστής | ARM(STM32) |
| Τροφοδοσία | 3ΑΑ |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 134.2KHz/125KHz |
| Λειτουργία Επικοινωνίας | Bluetooth και USB |
| Οθόνη | 128*32 OLED |
| Συνεχής Χρόνος Λειτουργίας | 12 ώρες |
| Ρολόι Συστήματος | Ενσωματωμένο |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -30°C-65°C |
| Ηχείο | Ενσωματωμένο |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -30°C-50°C |
| Υγρασία Λειτουργίας | 5%ï½90% |
| Αποθήκευση Δεδομένων | 7000 εγγραφές |
| Πρότυπο Ανάγνωσης | ISO11784/5 FDX-B και HDX, ID64 |
| Γλώσσα Λειτουργίας |
Έκδοση Κίνας: Απλοποιημένα Κινέζικα, Παραδοσιακά Κινέζικα, Αγγλικά Έκδοση Κεντρικής Ασίας: Καζακικά, Ρωσικά, Μογγολικά, Αγγλικά Έκδοση Ευρώπης: Γαλλικά, Γερμανικά, Ισπανικά, Πορτογαλικά, Ολλανδικά, Δανικά, Αγγλικά |
| Εγγύηση | Ένα έτος |
| Κεραία | Δύο προαιρετικά μήκη: 46cm και 25cm (κίτρινο μέρος κεραίας) |
| Αξεσουάρ | Κυλινδρικό δοχείο συσκευασίας, καλώδιο σύνδεσης USB |
| Απόσταση Ανάγνωσης |
Κάρτα αυτιού: 17cm για FDX-B, 22cm για HDX Microchip: 9cm |
Wuxi FOFIA Technology Co., Ltd. ιδρύθηκε το 2002, ειδικεύεται σε λύσεις IoT για τη γεωργία. Με έμφαση στα συστήματα εντοπισμού ταυτότητας ζώων, τη διαχείριση πληροφοριών κτηνοτροφίας και τα συστήματα παρακολούθησης ασφάλειας τροφίμων που βασίζονται σε τεχνολογίες RFID και WSN, είμαστε επαγγελματίες κατασκευαστές διαφόρων καρτών αναγνώρισης ζώων, αισθητήρων, αναγνωστών RFID και ολοκληρωμένων συστημάτων εφαρμογών.
Η εκτεταμένη εμπειρία μας συμπληρώνεται από μια εξαιρετική ομάδα Ε&Α και ισχυρή παραγωγική ικανότητα. Η FOFIA έχει λάβει έγκριση από τη Διεθνή Επιτροπή Καταγραφής Ζώων (ICAR) από το 2009, καθιστώντας τα προϊόντα μας ευρέως χρησιμοποιούμενα σε περισσότερες από 100 χώρες παγκοσμίως.
Η Wuxi FOFIA Technology Co., Ltd είναι κορυφαίος προμηθευτής προϊόντων αναγνώρισης ζώων στις περιοχές Ασίας και Ειρηνικού. Είμαστε επαγγελματίας κατασκευαστής με εργαστήριο 3000 τετραγωνικών μέτρων, 1000 εργαζομένους και 22 χρόνια εμπειρίας. Τα προϊόντα μας είναι πιστοποιημένα κατά RoHS και CE. Βρισκόμαστε στο Wuxi (περίπου μία ώρα από το λιμάνι της Σαγκάης), προμηθεύουμε προϊόντα κορυφαίας ποιότητας και υπηρεσίες πρώτης τάξεως σε πελάτες παγκοσμίως.
Είμαστε επαγγελματίας κατασκευαστής με εργαστήριο 3000 τετραγωνικών μέτρων, 100 εργαζομένους και 20 χρόνια εμπειρίας. Βρισκόμαστε στο Wuxi (περίπου μία ώρα από το λιμάνι της Σαγκάης), καλωσορίζουμε επισκέψεις στο εργοστάσιό μας.
Δίνουμε προτεραιότητα στην ποιότητα, με τιμολόγηση βάσει του επιπέδου ποιότητας και της ποσότητας παραγγελίας. Μεγάλες παραγγελίες δικαιούνται εκπτώσεων. Ως κατασκευαστές, προσφέρουμε καλύτερη τιμολόγηση από τις εμπορικές εταιρείες.
Ναι, παρέχουμε εγγύηση 1 έως 5 ετών για τα προϊόντα μας.
Χρησιμοποιούμε κυρίως ταχεία αποστολή (FedEx, DHL, TNT) με εκπτωτικές τιμές, αλλά μπορείτε να ορίσετε τον δικό σας μεταφορέα.
Η σταθερή συσκευασία μας ελαχιστοποιεί τους κινδύνους ζημιών κατά την αποστολή. Εάν συμβεί ζημιά, θα αναθέσουμε στην εταιρεία ταχυμεταφορών να αναλάβει την ευθύνη και να αποζημιώσει για τις απώλειες.
Ναι, υποστηρίζουμε υπηρεσίες OEM, συμπεριλαμβανομένων προσαρμοσμένων χρωμάτων, λογοτύπων και συσκευασιών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: lisa
Τηλ.:: 15949235501