| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | FOFIA |
| Πιστοποίηση: | FULL ICAR |
| Αριθμό μοντέλου: | ET908+T901 |
| Έγγραφο: | ET908+T901 .pdf |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 τεμ |
|---|---|
| Τιμή: | Price to be negotiated |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 50pcs ανά τσάντα, 200pcs ανά κουτί με ασημένια ετικέτα στο πλαίσιο |
| Χρόνος παράδοσης: | 1-7 Ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 20000pcs ανά ημέρα |
| Συχνότητα: | 134.2kHz |
|---|
Ανθεκτικά Ηλεκτρονικά Τσιπ Αυτιού σχεδιασμένα για μακροχρόνια αναγνώριση ζώων και ενσωμάτωση στη διαχείριση φάρμας. Κατάλληλα για βοοειδή, πρόβατα και κατσίκες.
Τσιπ Αυτιού RFID Μεγάλης Εμβέλειας για αναγνώριση και παρακολούθηση ζώων. Αυτό το αδιάβροχο τσιπ αυτιού RFID διαθέτει ανθεκτική κατασκευή και αξιόπιστη αναγνώριση ζώων με ισχυρή συγκράτηση και εύκολη εγκατάσταση.
| Συχνότητα | 134.2kHz |
| Χρώμα | Κίτρινο (διαθέσιμα προσαρμοσμένα χρώματα) |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας (MOQ) | 1 τεμάχιο |
| Μέγεθος | 30.6mm * 14.5mm |
| Εκτύπωση με Laser | Διαθέσιμες |
| Υπηρεσίες OEM | Διαθέσιμες |
| Δείγματα | Παρέχονται 2 δωρεάν δείγματα |
| Πρότυπο | ISO11784/5 FDX-B |
| Τάση | 350N |
| Υλικό | TPU |
Η Wuxi FOFIA Technology Co., Ltd., που ιδρύθηκε το 2002, ειδικεύεται σε λύσεις IoT για τη γεωργία και τη διαχείριση ζώων. Με έμφαση στα τσιπ αυτιού ζώων, τα τσιπ κατοικίδιων με μικροτσίπ και τους αναγνώστες τσιπ, είμαστε επαγγελματίας κατασκευαστής διαφόρων τσιπ αναγνώρισης ζώων, αισθητήρων, αναγνωστών RFID και ολοκληρωμένων συστημάτων εφαρμογών.
Η εκτεταμένη εμπειρία μας συμπληρώνεται από μια εξαιρετική ομάδα Ε&Α και ισχυρή παραγωγική ικανότητα. Επιπλέον, η FOFIA εγκρίθηκε από τη Διεθνή Επιτροπή Καταγραφής Ζώων (ICAR) από το 2009. Μέχρι στιγμής, έχουμε εξαγάγει σε πάνω από 100 χώρες.
Η WUXI FOFIA είναι η μόνη εταιρεία στην Κίνα που κατέχει πλήρη πιστοποίηση ICAR.
Email: zqm@fofia.com
Εξερευνήστε τον Κατάλογό μας: http://www.fofiatag.com/products/102.html
Είμαστε επαγγελματίας κατασκευαστής με εργαστήριο 3000 τετραγωνικών μέτρων, 150 εργαζομένους και πάνω από 20 χρόνια εμπειρίας. Βρισκόμαστε στο Wuxi, μια όμορφη πόλη περίπου μία ώρα από το λιμάνι της Σαγκάης. Καλώς ήρθατε να επισκεφθείτε το εργοστάσιό μας.
Λαμβάνουμε υπόψη την ποιότητα κατά προτεραιότητα. Η τιμή βασίζεται στο επίπεδο ποιότητας και την ποσότητα παραγγελίας. Η έκπτωση είναι διαθέσιμη από εμάς ανάλογα με την ποσότητα παραγγελίας. Δεν έχουμε την χαμηλότερη τιμή, αλλά υποσχόμαστε να παρέχουμε προϊόντα υψηλής ποιότητας και υπηρεσίες πρώτης τάξεως.
Ναι, παρέχουμε εγγύηση 1 έως 5 ετών για διαφορετικά είδη προϊόντων.
Κυρίως με Express/courier, έχουμε καλή έκπτωση με FedEx, DHL και TNT. Και επίσης έχουμε υπηρεσία μεταφοράς αεροπορικώς προς το αεροδρόμιό σας, δια θαλάσσης προς το λιμάνι σας, δια θαλάσσης προς την πόρτα σας ή χερσαίως. Μια ποικιλία ευέλικτων μεθόδων μεταφοράς διασφαλίζει ότι τα αγαθά σας φτάνουν έγκαιρα και με ασφάλεια. Εάν έχετε δικό σας μεταφορέα, θα δώσουμε 100% υποστήριξη επίσης.
Χρησιμοποιούμε σταθερή συσκευασία, η πιθανότητα καταστροφής των αγαθών κατά τη μεταφορά είναι πολύ μικρή. Εάν συμβεί, θα ζητήσουμε από την εταιρεία courier να είναι υπεύθυνη για αυτό και να σας πληρώσει την απώλεια. Μην ανησυχείτε.
Ναι, υποστηρίζουμε OEM, όλα τα χρώματα, λογότυπα, συσκευασίες, ακόμη και ένα νέο προϊόν μπορούν να προσαρμοστούν.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Rita
Τηλ.:: +8615718519460