| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | FOFIA |
| Πιστοποίηση: | ISO |
| Αριθμό μοντέλου: | HT003 |
| Έγγραφο: | HT003(2).pdf |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 τεμ |
|---|---|
| Τιμή: | USD 3.85 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 1 τεμάχιο = θήκη + σύριγγα + ετικέτα γυαλιού + 6 αυτοκόλλητα γραμμωτού κώδικα / 20 τεμάχια ανά σακού |
| Χρόνος παράδοσης: | 1-7 Ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Paypal |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 100000pcs την εβδομάδα |
| Πρότυπο R/W: | ISO11784/5 FDX-B | Ισχύς τσιπ: | Περισσότερα από 20 χρόνια |
|---|---|---|---|
| Επίδειξη: | Ταυτότητα και θερμοκρασία | Εγγύηση: | 10 χρόνια |
| Συμμόρφωση: | RoHS και ICAR | Διεθνές πιστοποιητικό: | ICAR |
| Διαστάσεις: | Διάμετρος 1,5 mm | Αυτοκόλλητες ετικέττες γραμμωτών κωδίκων: | 6 αυτοκόλλητες ετικέττες γραμμωτών κωδίκων |
| Πρότυπο πρωτοκόλλου: | ISO 11784/11785 | Chiptype: | Παθητικό RFID |
| πακέτο: | 20 τμχ σε μια σακούλα | Barcode: | Ετικέτες barcode 6 τμχ |
| Υλικό: | Ποτήρι | Χρώμα σύριγγας: | Λευκό |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | 0℃ σε +50℃ | Υλικό ένεσης: | PP |
| Microchip Specifications | |
|---|---|
| Chip Standard | ISO11784/5 FDX-B |
| Frequency | 134.2KHz |
| Dimension | Ø1.5*11mm |
| Material | Bio-glass |
| Temperature Range | 25°C to 50°C (77℉ to 122℉) |
| Temperature Accuracy | ±0.1°C / 0.18°F |
| Syringe Specifications | |
|---|---|
| Color | White and orange |
| Weight | 6.8g |
| Length | 111±2mm |
| Width | 50±1mm |
| Additional Information | |
|---|---|
| Reader | FOFIA PT200 |
| Reading Distance | Animal ID: 10cm / Healthy ID: 10cm |
| Package | 10 pcs/box |
| Sterilization | EO gas |
| Barcode Label | 6 barcode stickers |
| Guarantee | 20 years for chip, 5 years for sterilization |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Rita
Τηλ.:: +8615718519460