| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | FOFIA |
| Πιστοποίηση: | ISO |
| Αριθμό μοντέλου: | HT003 |
| Έγγραφο: | HT003(2).pdf |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 τεμ |
|---|---|
| Τιμή: | USD 3.85 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 1 τεμάχιο = θήκη + σύριγγα + ετικέτα γυαλιού + 6 αυτοκόλλητα γραμμωτού κώδικα / 20 τεμάχια ανά σακού |
| Χρόνος παράδοσης: | 1-7 Ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Paypal |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 100000pcs την εβδομάδα |
| Πρότυπο R/W: | ISO11784/5 FDX-B | Πρότυπο τσιπ: | ISO11784/5 FDX-B |
|---|---|---|---|
| Επισημαίνω: | Μικροτσίπ αναμεταδότη ISO με συμβατότητα ακινητοποίησης,ευέλικτο μικροτσίπ ενσωμάτωσης για αυτοκίνητα,τσιπ αναμεταδότη ISO για τεχνολογίες ακινητοποίησης |
||
Το RFID Temperature Microchip HT003 είναι ένα εξειδικευμένο σετ σύριγγας μικροτσίπ που αναπτύχθηκε από την FOFIA για την υγεία και την ευημερία των ζώων.Αυτή η καινοτομία του 2020 για την ταυτοποίηση ζώων έχει σχεδιαστεί κυρίως για κατοικίδια ζώα, συμπεριλαμβανομένων των σκύλων και των γατών, με ενσωματωμένη ανίχνευση θερμοκρασίας για ολοκληρωμένη παρακολούθηση της υγείας.
| Προδιαγραφές μικροτσίπ | |
|---|---|
| Πρότυπο τσιπ | ISO11784/5 FDX-B |
| Συχνότητα | 134.2KHz |
| Διάσταση | Ø1,5*11mm |
| Υλικό | Βιο-γυαλί |
| Περιοχή θερμοκρασίας | 25°C έως 50°C (77°F έως 122°F) |
| Ακριβότητα θερμοκρασίας | ±0,1°C / 0,18°F |
| Προδιαγραφές σύριγγας | |
|---|---|
| Χρώμα | Λευκό και πορτοκαλί |
| Βάρος | 6.8g |
| Διάρκεια | 111 ± 2 mm |
| Διάμετρο | 50 ± 1 mm |
| Συμπληρωματικές πληροφορίες | |
|---|---|
| Διαβάτης | FOFIA PT200 |
| Απόσταση ανάγνωσης | Ταυτοποίηση ζώου: 10cm / Ταυτοποίηση υγιούς: 10cm |
| Πακέτο | 10 τεμάχια ανά κουτί |
| Αποστείρωση | Αέριο EO |
| Ετικέτα γραμμικού κώδικα | 6 αυτοκόλλητα με γραμμικό κώδικα |
| Εγγύηση | 20 χρόνια για τσιπ, 5 χρόνια για αποστείρωση. |
Συσκευή: 10 κομμάτια ανά κουτί, 500 κομμάτια ανά κουτί αποστολής.
Η Wuxi Fofia Technology Co., Ltd παρέχει ολοκληρωμένες λύσεις για έξυπνη διαχείριση κτηνοτροφίας και διαχείριση ταυτότητας κατοικίδιων ζώων.
Δεσμευόμαστε να αναπτύξουμε και να προωθήσουμε προϊόντα ταυτοποίησης ζώων, κερδίζοντας την εμπιστοσύνη των πελατών μέσω προϊόντων υψηλής ποιότητας, πρώτης κατηγορίας υπηρεσίας και γρήγορης παράδοσης.Όλες οι πρώτες ύλες προέρχονται από ειδικευμένους προμηθευτές με εγγυημένη ποιότητα.
Εξειδικευμένοι σε προϊόντα αναγνώρισης ζώων για πάνω από 20 χρόνια, κατασκευάζουμε μικροτσίπ ζώων, μικροτσίπ κατοικίδιων ζώων, καρτέλες αυτιών, ηλεκτρονικές καρτέλες αυτιών και αναγνώστες RFID.Τα προϊόντα μας εξάγονται σε περισσότερες από 90 χώρες παγκοσμίως..
Ηλεκτρονικό:zqm@fofia.com
Εξερευνήστε τον κατάλογο μας: fofiatag.com
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Rita
Τηλ.:: +8615718519460