| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | FOFIA |
| Πιστοποίηση: | ISO11784/5 |
| Αριθμό μοντέλου: | ZS007 |
| Έγγραφο: | ZS007 Animal ID Microchip.pdf |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 ΤΕΜ |
|---|---|
| Τιμή: | to be negotiation |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 1 τεμάχιο = θήκη + σύριγγα + ετικέτα γυαλιού + 6 αυτοκόλλητα γραμμωτού κώδικα / 20 τεμάχια ανά σακού |
| Χρόνος παράδοσης: | 1-7 ΗΜΕΡΕΣ |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 100000pcs την εβδομάδα |
| Πρότυπο R/W: | ISO11784/5 FDX-B | Συχνότητα: | 134.2kHz |
|---|---|---|---|
| Διάσταση: | 1,8*4 χλστ | Πρότυπο κατά της σύγκρουσης: | IP 67 |
| Τόπος καταγωγής: | Ευρώπη | Θερμοκρασία αποθήκευσης: | -40 έως 100 βαθμούς |
| Χρώμα: | λευκό | Βάρος: | 6.86g |
| Υλικό ένεσης: | PP | Αποστείρωση: | EO Gas |
| Επισημαίνω: | Πιστοποιημένο από το ICAR ζωικό μικροτσίπ,αποστειρωμένο μικροτσίπ αναγνώρισης σύριγγας,Μικροτσίπ iso transponder για ζώα |
||
![]()
| Προδιαγραφές μικροτσίπ | |
|---|---|
| Πρότυπο τσιπ | ISO11784/5 FDX-B |
| Συχνότητα | 134.2KHz |
| Διάσταση | Ø1,4*8mm |
| Υλικό | Βιο-γυαλί |
| Περιοχή θερμοκρασίας | 25°C έως 50°C (77°F έως 122°F) |
| Ακριβότητα θερμοκρασίας | ±0,1°C / 0,18°F |
| Προδιαγραφές σύριγγας | |
|---|---|
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 6.86 γραμμάρια |
| Διάρκεια | 111 χιλιοστά |
| Διάμετρο | 50 χιλιοστά |
| Συμπληρωματικές πληροφορίες | |
|---|---|
| Διαβάτης | Όλα |
| Βάρος του Glasstag | 90 mg |
| Πακέτο | 20 τεμάχια/σακούλα |
| Αποστείρωση | Αέριο EO |
| Ετικέτα γραμμικού κώδικα | 6 αυτοκόλλητα με γραμμικό κώδικα |
| Εγγύηση | 20 χρόνια για τσιπ, 5 χρόνια για αποστείρωση. |
Συσκευή: 10 κομμάτια ανά κουτί, 500 κομμάτια ανά κουτί αποστολής.
Η Wuxi Fofia Technology Co., Ltd παρέχει ολοκληρωμένες λύσεις για έξυπνη διαχείριση κτηνοτροφίας και διαχείριση ταυτότητας κατοικίδιων ζώων.
Δεσμευόμαστε να αναπτύξουμε και να προωθήσουμε προϊόντα ταυτοποίησης ζώων, κερδίζοντας την εμπιστοσύνη των πελατών μέσω προϊόντων υψηλής ποιότητας, πρώτης κατηγορίας υπηρεσίας και γρήγορης παράδοσης.Όλες οι πρώτες ύλες προέρχονται από ειδικευμένους προμηθευτές με εγγυημένη ποιότητα.
Εξειδικευμένοι σε προϊόντα αναγνώρισης ζώων για πάνω από 20 χρόνια, κατασκευάζουμε μικροτσίπ ζώων, μικροτσίπ κατοικίδιων ζώων, καρτέλες αυτιών, ηλεκτρονικές καρτέλες αυτιών και αναγνώστες RFID.Τα προϊόντα μας εξάγονται σε περισσότερες από 90 χώρες παγκοσμίως..
Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο: Tina@fofia.com
Εξερευνήστε τον κατάλογο μας: fofiatag.com
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Tina
Τηλ.:: +8613661674805