| Place of Origin: | China |
| Μάρκα: | FOFIA |
| Πιστοποίηση: | ICAR |
| Model Number: | ET957/ET908 |
| Minimum Order Quantity: | 1 Pc |
|---|---|
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Packaging Details: | 200 Pcs/ Box |
| Delivery Time: | 1-7 Work Days Upon Payment |
| Payment Terms: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Ability: | 60000 Pcs / Day |
| Πακέτο: | 50pcs ανά τσάντα, 200pcs ανά κιβώτιο | Εκτύπωση λέιζερ: | Διαθέσιμος |
|---|---|---|---|
| ΖΩΟ: | Βοοειδή, Πρόβατα, Κατσίκες, Γουρούνια, Καμήλες | Χρώμα της ετικέτας του αυτιού: | Κίτρινος (άλλα χρώματα είναι εξατομικεύσιμα) |
| Ενταση: | 350n | Διαβάστε Εύρος: | Έως 22 cm με συσκευή ανάγνωσης χειρός |
| Εφαρμοστέες βιομηχανίες: | Αγροκτήματα | Υλικό: | TPU |
| Επισημαίνω: | Πιστοποιημένες από την ICAR ηλεκτρονικές καρτέλες αυτιών,στρογγυλές ηλεκτρονικές καρτέλες αυτιών για ζώα,4-7 |
||
Οι ηλεκτρονικές μάρκες αυτιών μας αντιπροσωπεύουν μια λύση υψηλής απόδοσης που χρησιμοποιεί τεχνολογία RFID, ειδικά σχεδιασμένη για να εξασφαλίσει αξιόπιστη και μακροχρόνια ταυτοποίηση και ιχνηλασιμότητα ζώων.Με περισσότερα από 24 χρόνια εμπειρίας στον κλάδο και προηγμένες δυνατότητες παραγωγής που αναπτύχθηκαν εσωτερικά, οι ετικέτες αυτές αποτελούν παράδειγμα ποιότητας και καινοτομίας.
Κάθε ένα από τα προϊόντα μας είναι πλήρως πιστοποιημένο από την ICAR, την πιο διάσημη πιστοποίηση στον τομέα των ωτοασπίδων ζώων, εγγυώντας ανώτερα πρότυπα.Είμαστε περήφανοι που είμαστε ο μόνος κατασκευαστής ακουστικών από την Κίνα εξουσιοδοτημένος για δημόσια πώληση σε μεγάλες αγορές, συμπεριλαμβανομένων των ΗΠΑ., Αυστραλία και Αργεντινή.
Σχεδιασμένες για να αντέχουν σε δύσκολες περιβαλλοντικές συνθήκες, οι ηλεκτρονικές ακουστικές συσκευές μας παρέχουν σταθερά αξιόπιστη απόδοση ανάγνωσης και διατηρούν την ακεραιότητα των δεδομένων.Συμμορφώνονται με τους αυστηρούς διεθνείς κανονισμούς διαχείρισης των ζώων., διασφαλίζοντας την πλήρη συμμόρφωση και υποστηρίζοντας την αποτελεσματική παρακολούθηση των ζώων σε παγκόσμιο επίπεδο.
Η πλήρης πιστοποίηση ICAR διασφαλίζει ότι το προϊόν πληροί διεθνή πρότυπα και συμμορφώνεται με τους κανονισμούς για την ανίχνευση των ζώων.Η πιστοποίηση αυτή εγγυάται ότι οι ετικέτες αναγνωρίζονται παγκοσμίως, διευκολύνοντας την απρόσκοπτη διαχείριση και παρακολούθηση των ζώων σε διάφορες περιοχές.
Οι ετικέτες αυτές έχουν σχεδιαστεί έχοντας υπ' όψιν τους την υψηλότερη αντοχή σε σκληρές καιρικές συνθήκες, υπεριώδη ακτινοβολία και έκθεση σε χημικές ουσίες.Αυτό τα καθιστά ιδανικά για χρήση σε ακραίες θερμοκρασίες και περιβάλλοντα.
Με βελτιστοποιημένο σχεδιασμό κεραίας, οι ετικέτες προσφέρουν μεγάλη εμβέλεια ανάγνωσης, γεγονός που επιτρέπει σταθερή και αξιόπιστη ανάγνωση ακόμη και σε καταστάσεις όπου το κοπάδι είναι γεμάτο ή τα ζώα κινούνται γρήγορα,διασφάλιση αποτελεσματικής συλλογής δεδομένων χωρίς διακοπή.
Η υψηλή δύναμη διατήρησης των ετικετών επιτυγχάνεται μέσω ενός ασφαλούς μηχανισμού κλειδώματος.μειώνοντας έτσι την ανάγκη επανειλημμένης σήμανσης και ελαχιστοποιώντας τα συναφή έξοδα για τους γεωργούς και τους χειριστές ζώων.
Χρησιμοποιώντας παθητική τεχνολογία RFID, οι ετικέτες αυτές καταναλώνουν πολύ μικρή ενέργεια και δεν απαιτούν μπαταρίες.προσφέροντας μια βολική και οικονομικά αποδοτική λύση για τη συνεχή παρακολούθηση των ζώων.
Επιπλέον, οι ετικέτες υποστηρίζουν προσαρμόσιμες επιλογές εκτύπωσης, συμπεριλαμβανομένης της εκτύπωσης με λέιζερ ή μελυκό.και γραμμικοί κώδικες για αποτελεσματική σήμανση γεωργικών εκμεταλλεύσεων και ακριβή παρακολούθηση δεδομένων, βελτιώνοντας τη συνολική λειτουργική αποτελεσματικότητα.
| Προδιαγραφές τσιπ | |
| Πρότυπο R/W | ISO11784/5 FDX-B |
| Fαναγκαιότητα | 134.2KHz |
| Οθερμοκρασία αφαίρεσης | -30°C έως 60°C |
| Προδιαγραφές ακουστικών ετικετών | |
| Γοσμή | Κίτρινο (άλλα χρώματα είναι προσαρμόσιμα) |
| WΟκτώ | 4g, 7,4g |
| DΔιάμετρος | 24mm, 30mm |
| Ματμοσφαιρική | ΤΡΥ |
| ΤΕπικεφαλής | 350N |
| Απρότυπο anti-collision | Δελτίο ΕΚ 68-2-27 |
| Vιβράτισεπρότυπο | Ειδικότερα: |
| Άλλα | |
| ΠΤρόπος εκτέλεσης |
50 κομμάτια ανά σακούλα, 200 κομμάτια ανά κουτί. |
| Απόσταση ανάγνωσης | 22 εκατοστά |
| Gεγγύηση | > 5 έτη |
| Διεθνής πιστοποίηση | ICAR/ Πλήρης ICAR |
Η αποτελεσματική διαχείριση εξασφαλίζει την υγεία και την παραγωγικότητα των ζώων αυτών στην εκμετάλλευση.
Υπάρχουν συστήματα για τη συμμόρφωση με τους κυβερνητικούς κανονισμούς σχετικά με την καταγραφή των μετακινήσεων ζώων.Τα μέτρα αυτά είναι απαραίτητα για την ταχεία αντιμετώπιση των εστρατειών νόσων και συμβάλλουν στη διατήρηση της συνολικής υγείας των αγριών.
Τα προηγμένα προγράμματα διευκολύνουν την ακριβή παρακολούθηση των γενεαλογίων των ζώων και επιτρέπουν την λεπτομερή παρακολούθηση των χαρακτηριστικών απόδοσης..
Τα συστήματα αυτά συμβάλλουν στη διασφάλιση της ασφάλειας του κρέατος και των γαλακτοκομικών προϊόντων, υποστηρίζοντας την πλήρη ιχνηλασιμότητα από την εκμετάλλευση μέχρι το τραπέζι του καταναλωτή, ενισχύοντας έτσι την εμπιστοσύνη των καταναλωτών στην ποιότητα των τροφίμων.
Οι τεχνικές και τα συστήματα που έχουν αναπτυχθεί εφαρμόζονται και πέραν της γεωργίας, βοηθώντας στην έρευνα για την άγρια ζωή καθώς και στην παρακολούθηση και προστασία των απειλούμενων ειδών.
Ε1: Ποιοι αριθμοί μάρκας και μοντέλου είναι διαθέσιμοι για τις ηλεκτρονικές καρτέλες αυτί;
Α1: Οι Ηλεκτρονικές Ετικέτες Ακουστού διατίθενται με την εμπορική επωνυμία FOFIA, με τους αριθμούς μοντέλων ET957 και ET908.
Ε2: Πού κατασκευάζονται οι ηλεκτρονικές ακουστικές ετικέτες FOFIA;
Απάντηση 2: Οι ηλεκτρονικές ακουστικές ετικέτες FOFIA κατασκευάζονται στην Κίνα.
Ε3: Ποιες πιστοποιήσεις έχουν οι ηλεκτρονικές ακουστικές ετικέτες FOFIA;
Α3: Οι ηλεκτρονικές ακουστικές ετικέτες έχουν πιστοποιηθεί από την ICAR, εξασφαλίζοντας την ποιότητα και τη συμμόρφωση με τα πρότυπα της βιομηχανίας.
Ε4: Ποια είναι η ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας και λεπτομέρειες συσκευασίας για τις ηλεκτρονικές ετικέτες αυτιών;
Α4: Η ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας είναι 1 κομμάτι και οι ετικέτες συσκευάζονται 200 κομμάτια ανά κουτί.
Ε5: Ποιοι είναι οι όροι πληρωμής και ο χρόνος παράδοσης για την παραγγελία των ηλεκτρονικών ακουστικών καρτών;
Α5: Οι όροι πληρωμής περιλαμβάνουν L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union και MoneyGram. Ο χρόνος παράδοσης είναι συνήθως 7 εργάσιμες ημέρες μετά την πληρωμή.
Ε6: Ποια είναι η ικανότητα εφοδιασμού των ηλεκτρονικών ακουστικών ετικετών FOFIA;
Α6: Η ικανότητα εφοδιασμού είναι 60.000 κομμάτια την ημέρα, εξασφαλίζοντας την άμεση εκπλήρωση των παραγγελιών.
Ε: Η τιμή των ηλεκτρονικών καρτών στο αυτί είναι καθορισμένη;
Α7: Η τιμή είναι διαπραγματεύσιμη ανάλογα με την ποσότητα της παραγγελίας και τις ειδικές απαιτήσεις.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Sarah
Τηλ.:: +8613921523869