| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | FOFIA |
| Πιστοποίηση: | FULL ICAR |
| Αριθμό μοντέλου: | ET908+T905 |
| Έγγραφο: | ET908+T901 .pdf |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 τεμ |
|---|---|
| Τιμή: | to be negotiation |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 200 τεμ/ κουτί |
| Χρόνος παράδοσης: | 1-7 εργάσιμες ημέρες μετά την πληρωμή |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 20000 τμχ / ημέρα |
| Πρότυπο R/W: | ISO 11784/11785 FDX-B | Συχνότητα: | 134.2KHz/125KHz |
|---|---|---|---|
| Υψος: | 14,5 χιλιοστά | Υλικό: | TPU |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -30 έως 65 μοίρες | Απόσταση ανάγνωσης: | 25cm-30cm ανάλογα με τον αναγνώστη |
| Διάσταση: | 70*58mm για T905 | Ενταση: | 350n |
| Πρότυπο κατά της σύγκρουσης: | IEC 68-2-27 | Πρότυπο δονήσεων: | IEC 68-2-6 |
| Εγγύηση: | Επάνω από 5 έτη | ||
| Επισημαίνω: | Πιστοποιημένες από την ICAR ακουστικές ετικέτες ζώων,ηλεκτρονικές ακουστικές ετικέτες TPU,134Σημειώσεις ακουστικών με συχνότητα 0 |
||
| Εγγύηση | 5 έτη |
|---|---|
| Υλικό | ΤΡΥ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30 έως 65°C |
| Συσκευή | 50 τεμάχια ανά σακούλα, 200 τεμάχια ανά κουτί |
| Πρότυπα συμμόρφωσης | ISO 11784/11785, ISO 14223 |
| Χρώμα της ετικέτας του αυτιού | Κίτρινο (άλλα χρώματα προσαρμόσιμα) |
| Διάμετρος | 30.5mm |
| Βάρος | 6.5g |
| Ειδικότητα | Αναγνωρισμός |
| Σχήμα | Γύρω |
| Εντάσεις | 350N |
| Συχνότητα | 134.2kHz |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Tina
Τηλ.:: +8613661674805