| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | FOFIA |
| Πιστοποίηση: | FULL ICAR |
| Αριθμό μοντέλου: | ET908+T905 |
| Έγγραφο: | ET957+T967.pdf |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 τεμ |
|---|---|
| Τιμή: | to be negotiation |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 200 τεμ/ κουτί |
| Χρόνος παράδοσης: | 1-7 εργάσιμες ημέρες μετά την πληρωμή |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 20000 τμχ / ημέρα |
| Πρότυπο R/W: | ISO 11784/11785 FDX-B | Συχνότητα: | 134.2KHz/125KHz |
|---|---|---|---|
| Υψος: | 14,5 χιλιοστά | Υλικό: | TPU |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -30 έως 65 μοίρες | Απόσταση ανάγνωσης: | 25cm-30cm ανάλογα με τον αναγνώστη |
| Μέγεθος: | 35*35MM | Ενταση: | 350n |
| Πρότυπο κατά της σύγκρουσης: | IEC 68-2-27 | Πρότυπο δονήσεων: | IEC 68-2-6 |
| Εγγύηση: | Επάνω από 5 έτη | ||
| Επισημαίνω: | Πιστοποιημένα από ICAR αδιάβροχα ηλεκτρονικά αυτιά,ανθεκτικά αυτιά παρακολούθησης ζώων,ενωτιά αναγνώρισης κατσίκας και προβάτου |
||
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
|---|---|
| Υλικό | TPU |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30 έως 65°C |
| Συσκευασία | 50 τεμ/τσάντα, 200 τεμ/κιβώτιο |
| Πρότυπα Συμμόρφωσης | ISO 11784/11785, ISO 14223 |
| Χρώμα ετικέτας αυτιού | Κίτρινο (άλλα χρώματα προσαρμόσιμα) |
| Μέγεθος | 35mm*35mm |
| Βάρος | 3,5 g για ET 957 |
| Χαρακτηριστικό | Αναγνώριση |
| Σχήμα | Στρογγυλό σχήμα και φτυάρι |
| Ενταση | 350Ν |
| Συχνότητα | 134,2 kHz |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Tina
Τηλ.:: +8613661674805