| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | FOFIA |
| Πιστοποίηση: | ISO11784/5 |
| Αριθμό μοντέλου: | ZS006 |
| Έγγραφο: | ZS006 Animal ID Microchip.pdf |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 ΤΕΜ |
|---|---|
| Τιμή: | to be negotiation |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 1 τεμάχιο = θήκη + σύριγγα + ετικέτα γυαλιού + 6 αυτοκόλλητα γραμμωτού κώδικα / 20 τεμάχια ανά σακού |
| Χρόνος παράδοσης: | 1-7 ΗΜΕΡΕΣ |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 100000pcs την εβδομάδα |
| Πρότυπο R/W: | ISO11784/5 FDX-B | Συχνότητα: | 134.2kHz |
|---|---|---|---|
| Διάσταση: | 2,12*12 χλστ | Πρότυπο κατά της σύγκρουσης: | IP 67 |
| Τόπος καταγωγής: | Ευρώπη | Θερμοκρασία αποθήκευσης: | -40 έως 100 βαθμούς |
| Χρώμα: | λευκό | Βάρος: | 6.86g |
| Υλικό ένεσης: | PP | Αποστείρωση: | EO Gas |
| Επισημαίνω: | Μικροτσίπ μεταφοράς ISO για ακινητοποιητή οχημάτων,Τσίπ μεταφοράς ασφαλείας διαχείρισης στόλου,Μικροτσίπ ISO με εγγύηση |
||
![]()
| Προδιαγραφές μικροτσίπ | |
|---|---|
| Chip Standard | ISO11784/5 FDX-B |
| Συχνότητα | 134,2 KHz |
| Διάσταση | Ø2,12*12mm |
| Υλικό | Βιο-γυαλί |
| Εύρος Θερμοκρασίας | -25°C έως 50°C |
| Ακρίβεια θερμοκρασίας | ±0,1°C / 0,18°F |
| Πρόσθετες Πληροφορίες | |
|---|---|
| Αναγνώστης | Ολοι |
| χρώμα | λευκό |
| Πακέτο | 20 τεμ/σακούλα |
| Αποστείρωση | Αέριο EO |
| Ετικέτα γραμμικού κώδικα | 6 αυτοκόλλητα barcode |
| Εγγύηση | 20 χρόνια για τσιπ, 5 χρόνια για αποστείρωση |
Συσκευασία: 10 τμχ ανά κιβώτιο, 500 τμχ ανά κιβώτιο αποστολής
Η Wuxi Fofia Technology Co., Ltd παρέχει ολοκληρωμένες λύσεις για την έξυπνη διαχείριση ζώων και τη διαχείριση αναγνώρισης κατοικίδιων ζώων. Τα προϊόντα μας εξυπηρετούν ζώα φάρμας, κατοικίδια ζώα, ψάρια, Arowana και άγρια ζώα.
Δεσμευόμαστε να αναπτύξουμε και να προωθήσουμε προϊόντα αναγνώρισης ζώων, κερδίζοντας την εμπιστοσύνη των πελατών μέσω προϊόντων υψηλής ποιότητας, υπηρεσιών πρώτης κατηγορίας και γρήγορης παράδοσης. Όλες οι πρώτες ύλες προέρχονται από εξειδικευμένους προμηθευτές με εγγυημένη ποιότητα.
Εξειδικευμένοι σε προϊόντα αναγνώρισης ζώων για περισσότερα από 20 χρόνια, κατασκευάζουμε μικροτσίπ για ζώα, μικροτσίπ για κατοικίδια, αυτιά, ηλεκτρονικά ακουστικά και συσκευές ανάγνωσης RFID. Τα προϊόντα μας εξάγονται σε περισσότερες από 90 χώρες σε όλο τον κόσμο.
Email: Tina@fofia.com
Εξερευνήστε τον Κατάλογό μας: fofiatag.com
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Tina
Τηλ.:: +8613661674805