| Τόπος καταγωγής: | Wuxi, Κίνα |
| Μάρκα: | FOFIA |
| Πιστοποίηση: | ICAR |
| Αριθμό μοντέλου: | ZS007 |
| Έγγραφο: | ZS007 Animal ID Microchip.pdf |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 5000 |
|---|---|
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | τσάντα 20 PC, πλαστικές τσάντες που συσκευάζονται στο κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Χρόνος παράδοσης: | 5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Paypal, Western Union, T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 70000 PC/εβδομάδα |
| Μέγεθος μικροτσίπ: | 1.4*8 χιλ. | Αναμεταδότης: | Ευρωπαϊκές γίνοντες ετικέττες γυαλιού |
|---|---|---|---|
| Πρότυπο R/W: | ISO 11784/5 fdx-β 134.2khz | Θερμοκρασία αποθήκευσης: | -40°C ~ 50°C |
| Εγγύηση: | 10 χρόνια | Πιστοποιητικό: | ICAR |
| Τύπος τσιπ: | EM4305 | RW/standard: | 134.2khz fdx-β |
| Αριθμός: | μπορεί να κάνει 88 like σε αυτόν τον αριθμό δωρεάν | Μικροτσίπ: | Ευρωπαίοι τσιπς |
| Συχνότητα εργασίας: | 134.2kHz | Χρήση: | Γάτα, σκυλί, κουνέλι |
| Μέθοδος εισαγωγής: | Αποστειρωμένη υποδερμική βελόνα | Πίεση: | Ατμοσφαιρικός |
| Διαβάστε Εύρος: | Έως 10 cm | Κωδικοποίηση: | Μοναδικά 15 ψηφία |
| Πρωτόκολλο: | ISO 11785 & ISO 11784 / FDX-B /A HDX | Εφαρμογή: | Αναγνώριση κατοικίδιων ζώων, παρακολούθηση ζώων |
| Ετικέτες Barcode: | 6 αυτοκόλλητα αυτοκόλλητα | Διασφάλιση Ποιότητας: | διαβασμένη 100% δοκιμή |
| Ακρίβεια θερμοκρασίας: | ±0.1°c/0.18°f |
Προδιαγραφή του προϊόντος:
ZS007I είναι RFID ζωοτροφικά μικροτσίπ αναγνώρισης μεμία- φορά σύριγγα που έχει σχεδιαστεί αποκλειστικά για ζώα.
Το προϊόν αυτό πληροί το πρότυπο ISO 11784/ISO 11785 FDX-B 134,2khz.
Κάθε σύριγγα παράγεται χρησιμοποιώντας υψηλής ποιότηταςΕυρωπαίοι τσιπςμε ανάγνωση/wικανότητα τελετουργίαςκαι διαθέτει μοναδική ασφάλεια δεδομένων.
Περιέχει μια σύριγγα μιας χρήσης, ένα μικροτσίπ επικάλυψης από περιλένιο, 6 μονοδιάστατες ετικέτες με κώδικα γραμμών και μια αποστειρωμένη τσάντα συσκευασίας από χαρτί- πλαστικό.
| Προδιαγραφές μικροτσίπ | |
| Πρότυπο R/W | ISO11784/5 FDX-B |
| συχνότητα | 134.2KHz |
| Διάσταση | Ø1,4*8mm |
| πρότυπο αντισύγκρουσης | Διάκριση IP67 |
| Εγγύηση | 10 έτη |
| θερμοκρασία διατήρησης | -20°C έως +50°C |
| θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C έως 50°C |
| Προδιαγραφές σύριγγας | |
| χρώμα | λευκό |
| βάρος | 6.86 γραμμάρια |
| μήκος | 111 ± 2 mm |
| πλάτος | 50 ± 1 mm |
| Άλλα | |
| τρόπος συσκευασίας | 20 τεμάχια/σακούλα |
| αποστείρωση | Αέριο EO, 5 χρόνια εγγύηση |
| Ετικέτα γραμμικού κώδικα |
8 αυτοκόλλητα |
| Διεθνής πιστοποίηση | Διεθνής Επιτροπή Καταγραφής Ζώων (ICAR) |
![]()
![]()
![]()
Για τη ναυτιλία
1Δεχόμαστε αποστολή με express για μικρές παραγγελίες, και με θαλάσσια αποστολή για μεγάλες παραγγελίες.
2Δεν είμαστε υπεύθυνοι για την απομάκρυνση των τελωνειακών δασμών, οπότε όταν το αντικείμενο φτάσει στη χώρα σας, μπορεί να χρειαστούμε τη βοήθειά σας για να απομακρύνουμε τα τελωνειακά.
3Αν έχετε δικό σας αντιπρόσωπο αποστολής, παρακαλούμε να μας ενημερώσετε όταν παραγγείλετε.
4Αν η διεύθυνσή σας είναι Βραζιλία, παρακαλώ ενημερώστε μας τον αριθμό φορολογικού σας ταμείου όταν παραγγείλετε.
5. Χρόνος αποστολής:5 έως 7 εργάσιμες ημέρες με express, 30 έως 50 εργάσιμες ημέρες με τη θάλασσα.
Πιστοποίηση:
Όλοι οι πομποί μας έχουν εγκριθεί από την ICAR (Διεθνής Επιτροπή για την Καταγραφή των Ζώων). 991 είναι ο μη κοινός μας κωδικός ICAR.
Μπορούμε να εγγυηθούμε ότι όλοι οι αριθμοί κωδικοποίησης είναι μοναδικοί σε παγκόσμιο επίπεδο.
Γενικά ερωτήματα:
Ε. Είστε εργοστάσιο ή εμπορική εταιρεία;
Είμαστε ένας επαγγελματίας κατασκευαστής με εργαστήριο 4000 τετραγωνικών μέτρων, 100 εργαζόμενους και 15 χρόνια εμπειρίας.
Βρισκόμαστε στο Wuxi, μια όμορφη πόλη περίπου μία ώρα από το λιμάνι της Σαγκάης.
Ε. Τα προϊόντα σας έχουν τη χαμηλότερη τιμή;
Η τιμή βασίζεται στο επίπεδο ποιότητας και την ποσότητα παραγγελίας.Έχεις την καλύτερη τιμή εκτός από την εταιρεία εμπορίου..
Ε. Όλα τα προϊόντα έχουν εγγύηση;
Ναι, παρέχουμε 5 χρόνια εγγύηση για τα μικροτσίπ μας.
Ε4 Ποια είναι η μεταφορά;
Κυρίως με Express, έχουμε καλή έκπτωση με FedEx, DHL και TNT. Μπορείτε επίσης να ορίσετε τον δικό σας μεταφορέα.
Ε. Εάν τα εμπορεύματα υποστούν ζημιά κατά τη διαμετακόμιση, πώς να το κάνετε;
Χρησιμοποιούμε σταθερό πακέτο, η πιθανότητα των αγαθών να καταστραφούν κατά τη διάρκεια της αποστολής είναι πολύ μικρή.
Ε. Μπορούμε να προσαρμόσουμε την τσάντα συσκευασίας του μικροτσίπ με το λογότυπό μας, κλπ;
Ναι, υποστηρίζουμε OEM, όλα τα χρώματα, το λογότυπο και το πακέτο μπορούν να προσαρμοστούν.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Rita
Τηλ.:: 15718519460