| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | FOFIA |
| Πιστοποίηση: | ICAR |
| Αριθμό μοντέλου: | ET956/ET957+T967 |
| Έγγραφο: | ET957+T967.pdf |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 τεμ |
|---|---|
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 200 τεμ/ κουτί |
| Χρόνος παράδοσης: | 1-7 εργάσιμες ημέρες μετά την πληρωμή |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 20000 τμχ / ημέρα |
| Πρότυπο R/W: | ISO 11784/11785 FDX-B | Συχνότητα: | 134.2KHz/125KHz |
|---|---|---|---|
| Υψος: | περίπου 10,5 χλστ | Υλικό: | TPU |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -30 έως 70 μοίρες | Απόσταση ανάγνωσης: | 25cm-30cm ανάλογα με τον αναγνώστη |
| Μέγεθος: | Διάμετρος 24mm για ET956, 28mm για T901 | Ενταση: | 320n |
| Πρότυπο κατά της σύγκρουσης: | IEC 68-2-27 | Πρότυπο δονήσεων: | IEC 68-2-6 |
| Τρόπος συσκευασίας: | 50 τμχ ανά σακούλα ή 10 τεμ ανά δίσκο | Διεθνής πιστοποίηση: | ICAR |
| Guarantee | 5 years |
|---|---|
| Material | TPU |
| Operation Temperature | -30 to 65°C |
| Packing | 50 Pcs/bag, 200 Pcs/box |
| Compliance Standards | ISO 11784/11785, ISO 14223 |
| Ear Tag Color | Yellow (other colors customizable) |
| Diameter | 24mm for ET956 ,35mm for T967 |
| Weight | 3.5g for ET956 |
| Feature | Identification |
| Shape | Round |
| Tension | 350N |
| Frequency | 134.2kHz |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Tina
Τηλ.:: +8613661674805