| Place of Origin: | China |
| Μάρκα: | Fofia |
| Πιστοποίηση: | ICAR |
| Model Number: | ET957+T967 |
| Minimum Order Quantity: | 1 pc |
|---|---|
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Packaging Details: | 10 pcs/ holder |
| Delivery Time: | 7 work days |
| Payment Terms: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Ability: | 20000 pcs / day |
| Εφαρμογή: | ≥5 έτη | Υλικό: | TPU |
|---|---|---|---|
| Απόσταση ανάγνωσης: | 22cm Για FDX-B | Χρώμα: | Κίτρινος |
| Πιστοποιητικό: | ICAR | Πακέτο: | 10 τεμάχια ανά κάλυμμα |
| τύπος: | Δύο κομμάτια | Χαρακτηριστικά: | Ανθεκτικό, αδιάβροχο, ελαφρύ |
| Επισημαίνω: | Ετικέτες αναγνώρισης ζώων FDX B,Ετικέτες αυτιών προβάτων με απόσταση ανάγνωσης 22 cm,εύκολη εγκατάσταση ετικέτας παρακολούθησης ζώων |
||
Οι ηλεκτρονικές μας ετικέτες αυτιών για πρόβατα είναι προηγμένες συσκευές RFID που έχουν σχεδιαστεί ειδικά για να καλύπτουν τις ανάγκες διαχείρισης προβάτων, κατσικιών, χοιριδίων και αρνιών. Αυτές οι ετικέτες τηρούν αυστηρά τα διεθνή πρότυπα ISO 11784/11785 FDX-B, διασφαλίζοντας απόδοση και συμβατότητα κορυφαίας ποιότητας.
Κάθε ετικέτα διαθέτει ένα ευρωπαϊκό τσιπ υψηλής ποιότητας που υποστηρίζει λειτουργίες ανάγνωσης και γραφής, μαζί με μοναδικά μέτρα ασφάλειας δεδομένων για βελτιωμένη προστασία. Ο σχεδιασμός ενσωματώνει την οπτική αναγνώριση μέσω τυπωμένων με λέιζερ αριθμών, γραμμάτων ή κωδικών 2D στο αρσενικό εξάρτημα, ενώ το ηλεκτρονικό τσιπ είναι ενσωματωμένο στο θηλυκό τμήμα της ετικέτας.
Με περισσότερα από 24 χρόνια βιομηχανικής εμπειρίας πίσω από την κατασκευή τους, τα αυτιά μας διαθέτουν πιστοποίηση ICAR και ξεχωρίζουν ως οι μόνες ετικέτες κινεζικής κατασκευής που έχουν εγκριθεί επίσημα για δημόσια πώληση σε χώρες όπως οι ΗΠΑ, η Αυστραλία και η Αργεντινή.
Ευρέως αξιόπιστες από κυβερνητικούς οργανισμούς σε όλη τη Μέση Ανατολή και την Αφρική, αυτές οι ετικέτες παρέχουν ένα αξιόπιστο εργαλείο για την ιχνηλασιμότητα των προβάτων, την επίβλεψη της αναπαραγωγής και τη διασφάλιση της ασφάλειας των τροφίμων σε όλη την αλυσίδα εφοδιασμού.
| Προδιαγραφές τσιπ | |
| Πρότυπο R/W | ISO11784/5 FDX-B |
| φάσυχνότητα | 134,2 KHz |
| Οθερμοκρασία διάδοσης | -30°C έως 60°C |
| Προδιαγραφές ετικέτας αυτιού | |
| ντοolor | Κίτρινο (τα άλλα χρώματα προσαρμόζονται) |
| Wοκτώ | 3,5 g για ET956 |
| Hοκτώ | 10,5mm για ET956 |
| Διάμετρος | 24mm για ET956; 35x35mm για T967 |
| Μεναέριος | TPU (πολυουρεθάνη) UV σταθεροποιημένη |
| Τενσιον | >250Ν |
| ΕΝΑnti-σύγκρουσηπρότυπο | IEC 68-2-27 |
| Vπρότυπο κραδασμού | IEC 68-2-6 |
| Άλλοι | |
| Παποδοκιμαστικός τρόπος | 50 τμχ ανά σακούλα |
| σολεγγύηση | >5 χρόνια |
| Απόσταση ανάγνωσης | ≥15cm χρησιμοποιώντας FOFIA PT580 |
| εγώδιεθνή πιστοποίηση | Διεθνής Επιτροπή Καταγραφής Ζώων (ICAR) |
Η αποτελεσματική διαχείριση των αιγοπροβάτων απαιτεί εξατομικευμένη αναγνώριση των ζώων. Αυτή η πρακτική είναι απαραίτητη για την παρακολούθηση των δραστηριοτήτων αναπαραγωγής, τη διατήρηση ακριβών αρχείων υγείας και την παρακολούθηση των αλλαγών βάρους με την πάροδο του χρόνου.
Οι λειτουργίες αμνών και χοιριδίων επωφελούνται από ελαφριές λύσεις αναγνώρισης, ειδικά σχεδιασμένες για νεαρά ζώα. Με βάρος μόλις 3,5 γραμμάρια, αυτές οι συσκευές εξασφαλίζουν ελάχιστη ταλαιπωρία και ευκολία στη χρήση κατά τα πρώτα στάδια της ζωής.
Στα σφαγεία, η αναγνώριση των ζώων διαδραματίζει κρίσιμο ρόλο στα συστήματα ιχνηλασιμότητας του κρέατος. Αυτή η τεχνολογία υποστηρίζει ολοκληρωμένα μέτρα ασφάλειας τροφίμων από το αγρόκτημα σε πιρούνι, επιτρέποντας τη διαφανή παρακολούθηση των προϊόντων κρέατος.
Τα κυβερνητικά προγράμματα ιχνηλασιμότητας σε όλο τον κόσμο χρησιμοποιούν αυτά τα συστήματα αναγνώρισης εκτενώς. Οι γεωργικές αρχές σε περιοχές όπως η Μέση Ανατολή, η Αφρική, οι ΗΠΑ, η Αυστραλία και η Αργεντινή βασίζονται σε αυτήν την τεχνολογία για να βελτιώσουν τη διαχείριση των ζώων και την ασφάλεια των τροφίμων.
Πέρα από τη γενική διαχείριση του ζωικού κεφαλαίου, αυτές οι μέθοδοι αναγνώρισης εφαρμόζονται επίσης για την παρακολούθηση περιουσιακών στοιχείων. Είναι ιδιαίτερα χρήσιμα για την παρακολούθηση ζώων με καρφιά ή άλλων πολύτιμων αποθεμάτων αναπαραγωγής, διασφαλίζοντας ακριβή αρχεία και προστασία σημαντικών κτηνοτροφικών περιουσιακών στοιχείων.
Οι ετικέτες αυτιών προβάτων μας είναι προσεκτικά συσκευασμένες για να διασφαλίζεται η ασφάλεια και η ακεραιότητά τους κατά τη μεταφορά. Κάθε σετ ακουστικών σφραγίζεται καλά σε ανθεκτική πλαστική σακούλα και στη συνέχεια τοποθετείται μέσα σε ένα ανθεκτικό κουτί από χαρτόνι για να αποφευχθεί οποιαδήποτε ζημιά. Για μαζικές παραγγελίες, πολλαπλά κουτιά ενοποιούνται και τυλίγονται για να παρέχουν πρόσθετη προστασία.
Προσφέρουμε αξιόπιστες επιλογές αποστολής σε όλο τον κόσμο, με δυνατότητα παρακολούθησης για όλες τις παραγγελίες. Οι αποστολές διεκπεραιώνονται έγκαιρα για να εξασφαλιστεί η έγκαιρη παράδοση. Είτε παραγγείλετε μικρή ποσότητα είτε μεγάλη παρτίδα, εγγυόμαστε ότι τα αυτιά προβάτων σας θα φτάσουν σε άριστη κατάσταση, έτοιμα για άμεση χρήση.
Ε1: Ποια είναι η μάρκα και ο αριθμός μοντέλου των ετικετών αυτιού προβάτου;
A1: Οι ετικέτες αυτιών προβάτων προέρχονται από τη μάρκα Fofia και ο αριθμός μοντέλου είναι ET957+T967.
Ε2: Πού κατασκευάζονται οι Ετικέτες αυτιών προβάτων;
A2: Αυτά τα ακουστικά κατασκευάζονται στην Κίνα.
Ε3: Τι πιστοποίηση διαθέτουν τα Sheep Ear Tags;
A3: Οι ετικέτες αυτιών προβάτων είναι πιστοποιημένες από την ICAR.
Ε4: Ποια είναι η ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας και τα στοιχεία συσκευασίας για τις Ετικέτες αυτιών προβάτων;
A4: Η ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας είναι 1 τεμάχιο και η συσκευασία περιλαμβάνει 10 τεμάχια ανά θήκη.
Ε5: Ποιοι είναι οι όροι πληρωμής και ο χρόνος παράδοσης για την παραγγελία των αυτιών προβάτων;
A5: Η πληρωμή μπορεί να γίνει μέσω L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union ή MoneyGram. Ο χρόνος παράδοσης είναι συνήθως 7 εργάσιμες ημέρες.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Sarah
Τηλ.:: +8613921523869