| Τόπος καταγωγής: | Wuxi, Κίνα |
| Μάρκα: | FOFIA |
| Πιστοποίηση: | ICAR |
| Αριθμό μοντέλου: | ZS007 |
| Έγγραφο: | ZS007 Animal ID Microchip.pdf |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 5000 |
|---|---|
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | τσάντα 20 PC, πλαστικές τσάντες που συσκευάζονται στο κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Χρόνος παράδοσης: | 5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Paypal, Western Union, T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 70000 PC/εβδομάδα |
| Αναμεταδότης: | Ευρωπαϊκές γίνοντες ετικέττες γυαλιού | Πρότυπο R/W: | ISO 11784/5 fdx-β 134.2khz |
|---|---|---|---|
| Θερμοκρασία αποθήκευσης: | -40°C ~ 50°C | Εγγύηση: | 10 χρόνια |
| Πιστοποιητικό: | ICAR | Τύπος τσιπ: | EM4305 |
| RW/standard: | 134.2khz fdx-β | Χωρητικότητα chip: | εκατονεικοσαοκτάμπιτος |
| Αποθήκευση δεδομένων: | Μοναδικός 15ψήφιος αριθμός αναγνώρισης | Εύρος Θερμοκρασίας: | -40°C έως 80°C |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 60°C | Μικροτσίπ διάσταση: | 1.4*8mm |
| Σκηνικά θέατρου: | Διάγνωση και έγχυση | Εφαρμογή: | Αναγνώριση κατοικίδιων ζώων, παρακολούθηση ζώων, παρακολούθηση άγριας ζωής |
| Write Times: | > 1.000.000 φορές | Θερμοκρασία εργασίας: | -25 έως +85 °C |
| Συχνότητα: | 134.2 kHz | Διασφάλιση Ποιότητας: | διαβασμένη 100% δοκιμή |
| Τύπος RFID: | Fdx-β | ||
| Επισημαίνω: | μίας χρήσης σύριγγα μικροτσίπ για άγρια ζώα,ελαφριά σύριγγα μικροτσίπ,σύριγγα μικροτσίπ αναγνώρισης ζώου ZS007 |
||
Προδιαγραφές προϊόντος:
ZS007 είναι μικροτσίπ RFID για ζώα συντροφιάς id μεσύριγγα μιας χρήσης που έχει σχεδιαστεί αποκλειστικά για ζώα.
Αυτό το προϊόν πληροί το πρότυπο ISO 11784/ISO 11785 FDX-B 134,2 khz.
Κάθε σύριγγα παράγεται χρησιμοποιώντας κορυφαίας ποιότηταςΕυρωπαϊκές μάρκεςμε ανάγνωση/βικανότητα ιεροτελεστίαςκαι διαθέτει μοναδική ασφάλεια δεδομένων.
Περιέχει μια σύριγγα μιας χρήσης, ένα μικροτσίπ επικάλυψης περυλενίου, 6 μονοδιάστατες ετικέτες γραμμωτού κώδικα και ένα αποστειρωμένο χάρτινο πλαστικό σακουλάκι συσκευασίας.
| Προδιαγραφές μικροτσίπ | |
| Πρότυπο R/W | ISO11784/5 FDX-B |
| συχνότητα | 134,2 KHz |
| Διάσταση | Ø1,4*8mm |
| πρότυπο κατά της σύγκρουσης | IP67 |
| Εγγύηση | 10 χρόνια |
| θερμοκρασία αποθήκευσης | -20°C έως +50°C |
| θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C έως 50°C |
| Προδιαγραφές σύριγγας | |
| χρώμα | λευκό |
| βάρος | 6,86 γρ |
| μήκος | 111±2 mm |
| πλάτος | 50±1mm |
| Άλλοι | |
| τρόπο συσκευασίας | 20 τμχ/ σακούλα |
| αποστείρωση | EO gas, 5 χρόνια εγγύηση |
| ετικέτα γραμμικού κώδικα |
8 αυτοκόλλητα |
| Διεθνής πιστοποίηση | Διεθνής Επιτροπή Καταγραφής Ζώων (ICAR) |
![]()
![]()
![]()
Σχετικά με τη ναυτιλία
1. Δεχόμαστε ναυτιλία μέσω express για μικρή παραγγελία, και δια θαλάσσης για μαζική παραγγελία.
2. Δεν είμαστε υπεύθυνοι για το καθαρό έθιμο, επομένως όταν το προϊόν φτάσει στη χώρα σας, μπορεί να χρειαστούμε τη βοήθειά σας για την εκκαθάριση του τελωνείου.
3. Εάν έχετε το δικό σας ναυτιλιακό πράκτορα, παρακαλούμε να μας προσέξετε κατά την παραγγελία.
4. Εάν η διεύθυνσή σας είναι Βραζιλία, ενημερώστε μας τον ΑΦΜ σας κατά την παραγγελία. Ευχαριστούμε!
5. Χρόνος παράδοσης:5 έως 7 εργάσιμες ημέρες με express, 30 έως 50 ημέρες μέσω θαλάσσης.
Πιστοποίηση:
Όλοι οι αναμεταδότες μας έχουν εγκριθεί από την ICAR (International Committee For Animal Recording). Το 991 είναι ο μη κοινόχρηστος κωδικός ICAR μας.
Μπορούμε να εγγυηθούμε ότι όλοι οι κωδικοί αριθμοί είναι μοναδικοί στον παγκόσμιο κόσμο.
FAQ:
Q1. Είστε εργοστάσιο ή εμπορική εταιρεία;
Είμαστε επαγγελματίας κατασκευαστής με εργαστήριο 4000 τετραγωνικών μέτρων, 100 εργαζόμενους και εμπειρία 15 ετών.
Βρισκόμαστε στο Wuxi, μια όμορφη πόλη περίπου μία ώρα από το λιμάνι της Σαγκάης. Καλώς ήρθατε να επισκεφθείτε το εργοστάσιό μας.
Ε2. Τα προϊόντα σας είναι η χαμηλότερη τιμή;
Λαμβάνουμε υπόψη την ποιότητα εκ των προτέρων. Η τιμή βασίζεται στο επίπεδο ποιότητας και την ποσότητα παραγγελίας. Η έκπτωση είναι διαθέσιμη από εμάς εάν η παραγγελία είναι μεγάλη. Ως κατασκευαστής, έχετε την καλύτερη τιμή εκτός από την εμπορική εταιρεία.
Ε3. Όλα τα προϊόντα έχουν εγγύηση;
Ναι, παρέχουμε 5 χρόνια εγγύηση για τα μικροτσίπ μας
Q4. Τι είναι η μεταφορά;
Κυρίως από την Express, έχουμε καλή έκπτωση με FedEx, DHL και TNT. Μπορείτε επίσης να ορίσετε τον δικό σας μεταφορέα.
Q5. Εάν τα εμπορεύματα καταστραφούν κατά τη μεταφορά, πώς να το κάνετε;
Χρησιμοποιούμε σταθερή συσκευασία, η πιθανότητα να καταστραφούν τα εμπορεύματα κατά την αποστολή είναι πολύ μικρή. Εάν συμβεί, θα ζητήσουμε από την εταιρεία ταχυμεταφορών να είναι υπεύθυνη για αυτό και να σας πληρώσει την απώλεια.
Ε6. Μπορούμε να προσαρμόσουμε τη συσκευασία του μικροτσίπ με το λογότυπό μας κ.λπ.;
Ναι, υποστηρίζουμε OEM, όλο το χρώμα, το λογότυπο και η συσκευασία μπορούν να προσαρμοστούν.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Rita
Τηλ.:: 15718519460