| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | FOFIA |
| Πιστοποίηση: | Full ICAR |
| Αριθμό μοντέλου: | ET908/910 |
| Έγγραφο: | ET907+T901.pdf |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 |
|---|---|
| Τιμή: | 0.5-1 usd |
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 20000pc/1 ημέρα |
| Άρθρο: | rfid ετικέττες για τα βοοειδή | Χρώμα: | Κίτρινο |
|---|---|---|---|
| Δείγμα: | 2 ελεύθερα δείγματα | Εγγύηση: | 3 χρόνια |
| Ένταση: | 300N | Diamater: | 29.9mm ± 1mm |
| Εκτύπωση λέιζερ: | Διαθέσιμο | Χαρακτηριστικό: | Αναγνωρισμός |
| Εκτύπωση: | Αριθμός λέιζερ | Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 50°C |
| Συχνότητα: | khz 125 | Υλικό: | Πλαστικό |
| Επισημαίνω: | RFID ωτικό σήμα πιστοποιημένο κατά ISO11784/85,RFID σήμα ταυτοποίησης βοοειδών,Ωτικό σήμα παρακολούθησης προβάτων |
||
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Είδος | ετικέτες rfid για βοοειδή |
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Δείγμα | 2 δωρεάν δείγματα |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Τάση | 300N |
| Διάμετρος | 29,9mm ± 1mm |
| Εκτύπωση με λέιζερ | Διαθέσιμο |
| Χαρακτηριστικό | Αναγνώριση |
| Εκτύπωση | Αριθμός λέιζερ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 50°C |
| Συχνότητα | 125 kHz |
| Υλικό | Πλαστικό |
Η ετικέτα αυτιού ζώου ET908 + T901 είναι μια υψηλής ποιότητας λύση αναγνώρισης RFID σχεδιασμένη από την Wuxi Fofia Technology Co., Ltd. για την εκτροφή ζώων, τη διαχείριση σφαγής και την ιχνηλασιμότητα. Συμμορφώνεται με το ISO11784/85 FDX-B και είναι πλήρως πιστοποιημένο κατά ICAR.
| Προδιαγραφή | ET908 | T901 |
|---|---|---|
| Βάρος | 6,5 g | 2 g |
| Ύψος | 14,5 mm ± 0,3 | 22,5 mm ± 0,3 |
| Διάμετρος | 30,5 mm ± 0,5 | 28 mm ± 0,5 |
| Υλικό | TPU (προσαρμόσιμο χρώμα) | |
| Συχνότητα | 134,2 KHz | |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30°C έως +60°C | |
| Τάση έλξης | 350N | |
| Απόσταση ανάγνωσης | 17 cm (τσιπ F4) | 20 cm (τσιπ EM) |
| Συσκευασία | 50 τεμ/σακούλα, 200/κουτί | 50 τεμ/πλάκα, 250/κουτί |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Shaun
Τηλ.:: +8618006171255