| Μάρκα: | FOFIA |
| Έγγραφο: | ET957+T967.pdf |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 |
|---|---|
| Τιμή: | 0.45 usd |
| Πρότυπο: | ISO11784/5 FDX-Β | Συχνότητα: | 134.2 KHz (+-3 KHZ) |
|---|---|---|---|
| Χρώμα: | Κίτρινος (άλλα χρώματα είναι εξατομικεύσιμα) | Μέγεθος: | Διάμετρος 24mm±0.3mm για ET957, 35*35mm για T967 |
| Ένταση: | 320 Ν + | Βάρος: | 6.8G |
| Εφαρμογή: | Περισσότερα από 20 χρόνια | Πιστοποίηση: | - Ναι, ναι. |
| Αντοχή σε Κραδασμούς: | - Ναι, ναι. | Πρότυπο δονήσεων: | Δελτίο ΕΚΑΧ. |
| Επισημαίνω: | Ετικέτες αυτιών RFID για πρόβατα,Ετικέτες αυτιών RFID με chip FDX-B,Ετικέτες RFID προβάτων με εγγύηση |
||
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Πρότυπο | ISO11784/5 FDX-B |
| Συχνότητα | 134,2 KHz (+-3 KHz) |
| Χρώμα | κίτρινο (άλλα χρώματα είναι προσαρμόσιμα) |
| Μέγεθος | Διάμετρος 24mm±0,3mm για ET957, 35*35mm για T967 |
| Τάση | 320 N + |
| Βάρος | 6,8g |
| Εγκυρότητα | Περισσότερο από 20 χρόνια |
| Επαλήθευση | Ναι |
| Αντοχή σε κραδασμούς | Ναι |
| Πρότυπο δόνησης | IEC-68-2-6 |
Πρότυπα: Συμμόρφωση με ISO11784/11785 FDX-B
Πιστοποίηση: Πλήρως εγκεκριμένο από την ICAR
Υλικό: Αδιάβροχο TPU
Εφαρμογή: Γουρουνόπουλα, κατσίκες, πρόβατα, μικρά μηρυκαστικά
Το ET957 + T967 είναι ένα συμπαγές σετ ηλεκτρονικών ετικετών RFID ειδικά σχεδιασμένο για μικρά ζώα όπως γουρουνόπουλα, κατσίκες και πρόβατα. Η αρσενική ετικέτα (ET957) διαθέτει προσαρμόσιμη επιφάνεια οπτικής αναγνώρισης, ενώ η θηλυκή ετικέτα (T967) περιέχει ένα τσιπ FDX-B 134,2KHz που είναι συμβατό με τα πρότυπα ISO11785 και διεθνώς αποδεκτούς αναγνώστες.
Κάθε ζεύγος είναι σχεδιασμένο να είναι ελαφρύ, ανθεκτικό και εύκολο στην εφαρμογή χρησιμοποιώντας τυπικούς εφαρμοστές. Αυτές οι ετικέτες χρησιμοποιούνται ευρέως σε συστήματα ιχνηλασιμότητας, καταγραφής αναπαραγωγής, κτηνιατρικών αρχείων και διαχείρισης σφαγείων.
| Στοιχείο | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Πρωτόκολλο τσιπ | ISO11784/11785 FDX-B |
| Συχνότητα | 134,2 KHz ± 3 KHz |
| Χρώμα | Κίτρινο (προσαρμόσιμο) |
| Διαστάσεις ετικέτας | ET957: Ø24 mm T967: 35 mm x 35 mm |
| Ύψος ετικέτας | 10,5 mm ± 0,3 mm |
| Συνολικό βάρος | 5,8 g |
| Τάση έλξης | ≥ 320N |
| Αντοχή σε κρούση | Πρότυπο IEC 68-2-27 |
| Αντοχή σε δόνηση | Πρότυπο IEC 68-2-6 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C ~ +70°C |
| Συσκευασία | 50 ζεύγη ανά σακούλα |
Εταιρεία: Wuxi Fofia Technology Co., Ltd.
Email: Shaun@fofia.com
WhatsApp: +86-18006171255
Ιστοσελίδα: www.fofiatag.com
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Shaun
Τηλ.:: +8618006171255