| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | FOFIA |
| Πιστοποίηση: | FULL ICAR |
| Αριθμό μοντέλου: | ET908+T901 |
| Έγγραφο: | ET908+T901 .pdf |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 τεμ |
|---|---|
| Τιμή: | Price to be negotiated |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 50pcs ανά τσάντα, 200pcs ανά κουτί με ασημένια ετικέτα στο πλαίσιο |
| Χρόνος παράδοσης: | 1-7 Ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union, |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 20000pcs ανά ημέρα |
| Συχνότητα: | 134.2kHz |
|---|
Πλήρης ετικέτα αυτιού ζώων RFID ICAR για πρόβατα, κατσίκες, χοίρους και βοοειδή με μη κοινόχρηστο κωδικό ICAR ISO11784/5 και υποστήριξη αναγνώστη BLE στο FULL ICAR ET908 Circular.
| Συχνότητα | 134.2kHz |
|---|---|
| Χρώμα | Κίτρινο (διαθέσιμα προσαρμοσμένα χρώματα) |
| MOQ | 1 τεμάχιο |
| Μέγεθος | 30.6mm * 14.5mm |
| Εκτύπωση με λέιζερ | Διαθέσιμο |
| Υπηρεσίες OEM | Διαθέσιμο |
| Δείγματα | Παρέχονται 2 δωρεάν δείγματα |
| Πρότυπο | ISO11784/5 FDX-B |
| Τάση | 350N |
| Υλικό | TPU |
Η Wuxi FOFIA Technology Co., Ltd., που ιδρύθηκε το 2002, ειδικεύεται σε λύσεις IoT για τη διαχείριση γεωργίας και ζωικού κεφαλαίου.
Η WUXI FOFIA είναι η μόνη εταιρεία στην Κίνα που κατέχει πιστοποίηση FULL ICAR.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Rita
Τηλ.:: +8615718519460