| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | FOFIA |
| Πιστοποίηση: | FULL ICAR |
| Αριθμό μοντέλου: | ET908+T901 |
| Έγγραφο: | ET908+T901 .pdf |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 τεμ |
|---|---|
| Τιμή: | Price to be negotiated |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 50pcs ανά τσάντα, 200pcs ανά κουτί με ασημένια ετικέτα στο πλαίσιο |
| Χρόνος παράδοσης: | 1-7 Ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 20000pcs ανά ημέρα |
| Συχνότητα: | 134.2kHz |
|---|
Αδιάβροχη ετικέτα αυτιού RFID σχεδιασμένη για αποτελεσματική διαχείριση ζωικού κεφαλαίου, με ανθεκτική κατασκευή και αξιόπιστη αναγνώριση ζώων.
Ανθεκτική Ηλεκτρονική Ετικέτα Αυτιού LF FULL ICAR Πορτοκαλί, σχεδιασμένη για αποτελεσματική διαχείριση ζωικού κεφαλαίου. Αυτή η ελαφριά ετικέτα αυτιού ζώου RFID διαθέτει ισχυρή συγκράτηση και εύκολη εγκατάσταση για αξιόπιστη αναγνώριση ζώων.
| Συχνότητα | 134.2kHz |
| Χρώμα | Κίτρινο (διαθέσιμα προσαρμοσμένα χρώματα) |
| MOQ | 1 τεμάχιο |
| Μέγεθος | 30.6mm * 14.5mm |
| Εκτύπωση Laser | Διαθέσιμες |
| Υπηρεσίες OEM | Διαθέσιμες |
| Δείγματα | Παρέχονται 2 δωρεάν δείγματα |
| Πρότυπο | ISO11784/5 FDX-B |
| Τάση | 350N |
| Υλικό | TPU |
Η Wuxi FOFIA Technology Co., Ltd., που ιδρύθηκε το 2002, ειδικεύεται σε λύσεις IoT για τη διαχείριση γεωργίας και ζωικού κεφαλαίου. Με έμφαση στις ετικέτες αυτιών ζώων, τις ετικέτες μικροτσίπ κατοικίδιων και τους αναγνώστες ετικετών, είμαστε επαγγελματίας κατασκευαστής διαφόρων ετικετών αναγνώρισης ζώων, αισθητήρων, αναγνωστών RFID και ολοκληρωμένων συστημάτων εφαρμογών.
Η εκτεταμένη εμπειρία μας συμπληρώνεται από μια εξαιρετική ομάδα Ε&Α και ισχυρή παραγωγική ικανότητα. Επιπλέον, η FOFIA εγκρίθηκε από τη Διεθνή Επιτροπή για την Καταγραφή Ζώων (ICAR) από το 2009. Μέχρι στιγμής, έχουμε εξαγάγει σε πάνω από 100 χώρες.
Η WUXI FOFIA είναι η μόνη εταιρεία στην Κίνα που κατέχει πιστοποίηση FULL ICAR.
Email: zqm@fofia.com
Εξερευνήστε τον Κατάλογό μας: http://www.fofiatag.com/products/102.html
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Rita
Τηλ.:: +8615718519460